O nas

Dom Seniora „”Parkowy Dworek” został powołany przez Fundację Słoneczna Przystań, działa na podstawie wpisu do rejestru placówek zapewniających  całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz w podeszłym wieku prowadzonego przez Wojewodę Dolnośląskiego.   

Przedmiotem działalności Fundacji jest zapewnienie mieszkańcom naszego Domu Seniora stałej opieki, warunków bezpiecznego i godnego życia, intymności i niezależności, rozwoju osobowości i samodzielności oraz podtrzymywanie i rozwijanie umiejętności  niezbędnych do samodzielnego życia. 
 

Dom Seniora w Żernikach Wrocławskich

Współcześnie dom seniora nie jest kojarzony z przykrym miejscem, w którym brak odpowiedniej opieki jest na porządku dziennym, czego dowodem jest nasza placówka. Oferta naszego Domu Seniora skierowana jest, przede wszystkim, do osób starszych, często schorowanych i niepełnosprawnych. Dom Seniora Parkowy Dworek to nie tylko pomoc w wykonywaniu codziennych, niezbędnych czynności, ale również fachowa opieka, rehabilitacja i możliwość poznawania nowych ludzi. Spokój, cisza oraz miła, rodzinna atmosfera to zalety, którymi szczyci się nasz dom opieki. Jesteśmy niezwykle dumni z zaufania, jakim darzą nas rezydenci naszego domu w Żernikach Wrocławskich oraz ich najbliżsi. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz dom opieki nad osobami starszymi to doskonałe miejsce, na to, by ostatnie lata życia spędzić w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

 
 
 

Koszt pobytu w Domu Seniora

 Pomoc oferowana przez nasz Dom Seniora Parkowy Dworek gwarantuje najwyższą jakość opieki nad osobami starszymi. Tym, co odróżnia nas od konkurencji jest indywidualne podejście do potrzeb każdego seniora, kompleksowa opieka oraz poczucie misji. Wszyscy nasi rezydenci, poza profesjonalną opieką wielu specjalistów (lekarzy, rehabilitantów, fryzjerów, itp.) mogą liczyć na troskę oraz miłą, rodzinną atmosferę. A wszystko to w sielskim klimacie podwrocławskiej miejscowości. Jeżeli więc szukają Państwo sprawdzonych i godnych zaufania osób od opieki nad seniorem, to nie mogliście trafić lepiej!